Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2019, 12:32   #44
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał PeeWee Zobacz post
Na PW wypłynęło kilka ważnych kwestii.

I tak:
- Fundusze i HP bierzcie na maksa;
Podręcznik mówi, że ekwipunek biorę albo z background i class, albo za gotówkę w ilości odpowiedniej dla klasy. Mam to interpretować na zasadzie, że dostaję jedno i drugie? Czy tylko jeśli biorę kasę to dostaję jej na maksa?

Cytat:
Napisał PeeWee Zobacz post
- jak ktoś chce jakieś narzędzia lub ekwipunek lepszej jakości, dopasowany do indywidualnych potrzeb, to też można to zrobić. Przyjmujemy mnożnik normalnej ceny, razy dwa i razy trzy zależnie od jakości wykonania sprzętu, jego dodatkowych zalet itd.
Czyli co mogę dostać np. dopłacając za miecz 3x więcej?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline