Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2019, 20:36   #381
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar odczekał aż dzieciaki przystanął się kłócić i poprosił Daichiego na bok. - Ja wiem, że jest Pan wykończony, ale mam taką prośbę Panna Ikki dała mi złote Ryo na spłatę długu, który zaciągnąłem u lichwiarza żeby uciec ze świątyni. Tylko, że jak sam tam pójdę to na pewno mnie obedrą ze skóry a jeszcze pewnie powiedzą, że zadłużenie wzrosło i dalej coś wiszę Wodnikowi - Rozejrzał się w około i wyciągną ciężką złotą monetę Ryo z kieszeni zasłaniając ją drugą ręką.

- Ale ja dobrze wiem ile pożyczyłem i na jaki procent. Starczy żeby się z Panem podzielić... To brońcie Przodkowie nie jest łapówka nigdy bym nie śmiał nawet sugerować wam takiego dyshonoru... Lecz nowe okulary dla córki na pewno są drogie a z tego to pewnie i na czynsz starczy. Po prostu nie chce się kłaść do celi z fortuną w butach a potrzeba mi kogoś kto sama swoją obecnością wybije staremu lichwiarzowi pomysł oszukiwania a jeno do Pana mam zaufanie Pomoże Pan ? - Poprosił robiąc oczy małego latającego bizoniątka.
 
Brilchan jest offline