Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2019, 23:13   #27
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
To było to, czego się spodziewałem. Od pierwszego zdania, po ostatnie. Wskazanie możliwości, litościwe zrozumienie rozterek moralnych Arbitratora, jednocześnie nakierowanie na dobry wektor. Pogrożenie palcem i delikatna sugestia konsekwencji.



Zupełnie tak, jakbym nie zdawał sobie sprawy z mojej sytuacji, nie? Z jakiegoś powodu zostałem przygarnięty przez Inkwizycję. Z jakiegoś powodu udzielono mi łaski w postaci służby Świętym Oficjom.

To, co robiłem w Divisio Immoralis nie będzie odbiegać od tego, co będę robił tutaj.
- Inkwizycja wie o mnie wszystko, także to gdzie wcześniej służyłem. Jak czcigodny Estiree może zauważyć, cele i zdania są zaskakująco zbieżne. Imperator strzeże. - rzucam krótki komentarz, po czym obracam się na pięcie i wychodzę. Prosto do areodyny.
 
BigPoppa jest offline