Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2019, 08:07   #284
ShrekLich
 
ShrekLich's Avatar
 
Reputacja: 1 ShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Kusi mnie, żeby zapytać, co to metagra i na czym polegają denne zagrywki, ale się lękam, że MG znowu obetnie nam pedeki za off-top w tym wątku...
Sesja bawi i uczy, to ciężko powiedzieć by był to offtop.

Metagra (czy tam metagaming) - wykorzystywane informacji spoza gry w odgrywaniu swojej postaci. W tym wypadku by to wyglądało tak, że ktoś wyczytał sobie co się stało z mojej perspektywy, a później jego wojak na fabule zacząłby krzyczeć że wpadłem do dziury, zanim w ogóle by opuścił ciężarówe. Ale śmiesznie się dopiero robi, gdy ktoś to próbuje usprawiedliwić i pisze o "przeczuciu" albo ma dedukcję na poziomie Holmesa.

Aczkolwiek dam jakoś postacią znak i was wybawie od metagry. Chociaż wciąż się zastanawiam jaki, bo krzyczenie nie brzmi za mądrze.
 
ShrekLich jest offline