Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2019, 22:16   #286
Trollka
 
Trollka's Avatar
 
Reputacja: 1 Trollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lechu Zobacz post
Jestem początkującym graczem i takie błędy mogą mi się zdarzyć.
Sadness w opór

Człowieku, weź się nie kompromituj- niestety trollić i ściemniać to trza umić
Kiedyś się uważałeś za speca i guru od Neuro jakbyś zapomniał. Razem z szarlejkiem.

Spoko, wypunktuje to:

Początkujący gracz Zarejestrowany: 16-04-2010
postów: 1 458
11 sesji ukończonych jako gracz.
1 ukończona jako mg

pierwszy post w sesji dany:08-09-2010

Schowaj te bzdury sobie głęboko, bo to crap pierwszej wody i <...> propaganda nie napiszę skąd, ale wiadomo ze tam ciemno i śmierdzi. Ktoś u ciebie w realu w ogóle łapie się na tak tandetne wymówki że nimi walisz?

Cytat:
Zwyczajnie uznałem, że grupa podejdzie w okolice położenia tropiciela na tyle aby zobaczyć co się z nim stało. Nie ma tu metagry tylko zauważenie faktu, że Frank zniknął pod ziemią, a nie wyparował. Rozumiem jednak twoje zagadnienie, bo mogliśmy np. zostać zaatakowani zanim zobaczyliśmy co ze zwiadowcą się stało. Chyba aby zrobić więcej trzeba zapytać MG co teraz, bo może coś na nas wyskoczy albo ktoś inny wpadnie do dziury czy cokolwiek.
Nom, najlepiej jak Amu odpowie co i jak, zeby nie było uznawania i logiki czynu
 
__________________
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black.

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 08-10-2019 o 22:22. Powód: Naruszenie pkt. 5 regulaminu.
Trollka jest offline