Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2019, 22:54   #290
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Trollka Zobacz post
Kiedyś się uważałeś za speca i guru od Neuro jakbyś zapomniał. Razem z szarlejkiem.

Spoko, wypunktuje to:

Początkujący gracz Zarejestrowany: 16-04-2010
postów: 1 458
11 sesji ukończonych jako gracz.
1 ukończona jako mg
pierwszy post w sesji dany:08-09-2010
Kochana ja za nikogo się nie uważałem tylko znam ten system i kilku osobom swoimi czasy pomogłem przy KP, miałem okazję prowadzić i grać. Moja wypowiedź o "początkującym" była oczywiście żartobliwa.

Twoje dane się zgadzają poza sesjami ukończonymi jako gracz. Mam ich na koncie dużo więcej tylko akurat konto z mojej Notki (Obsługa LI) nie aktualizuje ich od pewnego czasu. Fajnie, że chciało ci się tylu rzeczy na mój temat dowiadywać. Poczułem się lepiej.

Co do Szarleja nie wiem kto go tutaj wtrąca i przywołuje, ale (moim subiektywnym zdaniem) zna on NS lepiej niż zdecydowana większość zaawansowanych użytkowników tego forum.

Co do sytuacji w sesji poczekamy na odpowiedź MG w doku. Nie chciałbym znowu zostać posądzonym o jakieś przesadne światotworzenie kiedy postać da kilka kroków w stronę krańca planszy za daleko.
 
Lechu jest offline