Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2019, 23:08   #292
Amduat
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 1 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Trollka, Lechu - jeśli macie sobie coś do powiedzenia załatwcie to na pw. Tutaj skończcie. Oboje.

Co do początku Waszej kolejki, a końca mojego posta - ok, może źle i niewyraźnie napisałam, że między oddziałem, a miejscem gdzie zniknął Boone są krzaki i nic kompletnie nie widać.

Więc tak - między oddziałem, a miejscem gdzie spadł Frank są krzaki i nic kompletnie nie widać. Prócz krzaków

Cytat:
Co do sytuacji w sesji poczekamy na odpowiedź MG w doku.
Lechu... Ty chyba naprawdę masz jakiś problem W docu nie brakuje odpisu MG, tylko reszty graczy... ok. Zrobimy tak: do jutra do północy macie czas aby tam sie wypowiedzieć, potem uznam ze robicie to, co każe sierżant

Obędzie się bez czekania na najwolniejszego.


I ważna rzecz - tura od momentu załamania ziemi pod Frakiem potrwa ok 1-1,5 minuty. Grupa przy cięzarówce proszę to mieć na uwadze
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR
Amduat jest offline