Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2019, 12:39   #29
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Milczenie w areodynie było zbawienne. Każdy z Akolitów, łącznie ze mną, zbierał myśli, modlił się, bądź zastanawiał jak może przysłużyć się Inkwizycji i Imperatorowi.
Ja zastanawiałem się jak ugryźć to śledztwo. Ogromne oczekiwania, ofiary dużego kalibru - to może się skończyć katastrofą albo potężnym kopem w kwestii awansu. Mnie obchodzi tylko tyle, by dorwać skurwsysyna i zastrzelić go na miejscu. Złamał tyle ustępów z Prawa Imperialnego, że zasługuje przynajmniej na trzykrotną karę śmierci, pięciokrotną dożywotnią zsyłkę do koloni karnej i jedną, dziesięcioletnią służbę w karnym regimencie.


*

Gdy wydawało mi się, że odpoczniemy, albo zbierzemy się w grupie by przedyskutować sprawę, pojawia się kolejny tajemniczy łysol. Co oni mają z tym poczuciem wyższości i dziwnym tonem?
Idę za nim, zapewne na kolejne rytuały pełne przemów.
 
BigPoppa jest offline