Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2019, 13:42   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja właśnie siedzę na docku i rozpisuje NPCów z zespołu, niedługo powinniem skończyć jeszcze tylko kila zdań o wcześniejszych osiągnieciach Dunca i jakieś drobiazgi bo mechanikę poukładaliśmy relacje z Profesorem też ustalone.

Cytat:
Napisał Prince_Iktorn Zobacz post
Witam. Sprawy pracowe jako tako udało mi się ogarnąć i sądzę, że z jednym czy dwoma odpisami tygodniowo dam sobie radę .
Tak więc jeśli Pan Reżyser i Współaktorzy się zgodzą to mogę wrócić na sesję jako Maks.
A może do sesji Awatara też byś chciał wrócić ? Marko żyje i ma się dobrze odzyskaliśmy maskę więcej info mogę dać na PW żeby nie spamić

Edit skończyłem opis zespołu.

No wydaje mi się że już wszystko opisane jak należy i postać gotowa do gry wiem że NPCów miałem opisać w trzech zdaniach ale przy niektórych trochę mi się poszerzyło :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-10-2019 o 18:31.
Brilchan jest offline