Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2019, 16:07   #386
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Tu jestem! – tęgawa policjantka stanęła przy Kaburagim.
- Ale to okropne, że ta smarkula zaatakowała naszego Le! Tp bardzo dobry człowiek, niewielu jest takich! Pamiętasz jak samemu wyniósł z płonącego budynku dwoje dzieci i kota? Albo jak odbił pocisk z kuszy wystrzelony przez Makha? A Fuji niech do południa zostanie z tobą. Powiedz, że jej braciom nic nie jest, ale Jin na razie musi odpompowywać wodę z ulic
Tymczasem Hideki westchnął ciężko.
- Dobrze. Przepraszam za moje słowa, ale musisz wiedzieć, że mężczyźni w moim wieku do wielu spraw poważnie! rzekł z urazą. Kohaku opuściła kamień i prychnęła.

Kaburagi odwiózł Marko i Aiko oraz hidekiego do domu, bowiem ku jego zgrozie byli sąsiadami, odstawili Tsuruki obok jej domu, a potem wrócił do domu.

Hideki zwrócił się do siostry gdy tylko ta się pożegnała z Marko.
- Nie wiem, kto jest gorszy! Ta policjantka czy ten stary i gruby to wychował taką agresywną córkę! Musisz być dzielna w pracy!

Migmar dzielił celę z Pułkownikiem, który spał jak zabity, a Rono obudzono go i dostał śniadanie w postaci bułeczek ryżowych nadziewanych drzemem
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline