Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2019, 13:41   #145
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dobra, mój post jest. Włożyłem w niego dużo siły i pasji. Przepraszam, że nie opisałem każdego z Waszych bohaterów, ale i tak chciałem stworzyć jak najlepszą narrację. Unikałem też kontrolowania Waszych bohaterów, bo pamiętam zastrzeżenie Adiego , ale staram się stosować to metodę w jak najmniejszym stopniu tylko by rozwijać fabułę i dawać Wam punkt zaczepny. Nie potrafię niestety inaczej, a chcę dawać dużo tła i pola popisu dla bohaterów zamiast pisać tylko "sytuacja była napięta- kelsana bolała głowa- Badlack miał beznadziejne łożko- a planeta była czerwona" wiecie o co chodzi

Teraz musi oczywiście dojść do konfrontacji w tej kolejce. Chciałbym by była szybka a w następnej kolejce wszystko już ułoży się z interakcją z Rebelią.

PS: Jak oceniacie ogółem post? Podobał Wam się? Haha


EDIT:
Kiedy znajdziecie się w głównej kwaterze Porucznika Greistona zaraz po kolejce jeszcze na Teplarze to użyjemy dokumentu google. Unikam G. Doca, ale ten post będzie na tyle ważny, że chcę wykorzystać tą formę komunikacji. Zwyczajnie Porucznik Rebeliantów będzie oczekiwał całej historii, więc pisanie przez PW z każdym z Was lub tylko przez forum nie ma sensu a Greistone chcę usłyszeć wersję każdego członka załogi. W tym RA-7 (to zapewne będzie zabawne)

EDIT 2: Gramy od przeszło 5 miesięcy i zdążyłem już pogubić, pozapominać Wasze blastery. Aż przeglądam starsze posty. Kelsan na pewno ma DL-44 czyli Magnum wśród blasterów używany przez Hana Solo. Badlack to świeża postać, więc doskonale kojarzę jego modyfikowany DH-17. Co do Drauga zupełnie straciłem pamięć więc też bym sobie przypomniał. Wolę kanoniczne bronie, ale z możliwością modyfikacji, które możecie wypisać. Jeśli nie macie pomysłów poszukajcie wiki z Battlefronta 1 i Battlefronta 2 lub fan-wiki Star Warsów. Dziękuje z góry

Aha Kusza Energetyczna Katykama jest w Waszym posiadaniu, więc ktoś z Was może jej używać. Tylko dla kogoś kto nie jest Wookiem albo Gammorianinem odrzut potrafi być potężny
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 10-10-2019 o 15:52.
Pinn jest offline