Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2019, 16:36   #146
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Mnie się oczywiście podobało, szczególnie z nutą melodyczną, którą podrzuciłeś, a która bardzo pasowała do tego fragmentu z kwiatem oraz późniejszego fragmentu aż do lądowania

Co do sposobu prowadzenia i fabularnych wrzutek od MG to muszę przyznać, że Pinn jesteś w tej materii dosyć wyjątkowy, bo chyba pierwszy raz doświadczam ingerencji na takim poziomie od Mistrza Gry. Przy czym do tej pory każda taka fabularna wrzutka dla Williama była przyjemna w odbiorze i ja osobiście nie mam obiekcji.

Od siebie mogę zaproponować przeprowadzenie tej dyskusji o wywleczeniu załogi i okrętu na ogródek Rebelii w Gdocu, jeśli czujecie taką potrzebę, ewentualnie w komentarzach albo na PW możemy się skoordynować, żeby ta rozmowa również wyszła w miarę płynnie i żeby była interesująca
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline