Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2019, 16:43   #147
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Okey. Dzięki. Co do ingerencji traktuje całą sesje jako jedno wielkie wspólne opowiadanie, ale Tym sposobem pierwszy raz od dawna tak daleko udało mi się pociągnąć z Mistrzowaniem, bo dawniej moje sesję często umierały bardzo szybko i to z mojej winy ;/

Niemniej jak pewnie widzicie daje Wam w ramach wyrównania duże pole do takiego samego działania, i nie mam nic przeciwko żebyście wchodzili nieco w kompetencje MG. Ktoś to kiedyś chyba nazwał meta-gamingiem czyli takim wspólnym prowadzeniem.

Staram się nie podejmować decyzji za graczy, ale jedynie ich obserwować i na tej podstawie nieco ingerować. Marrrt jest w tym przypadku świetnie dopasowany do meta-gamingu bo on również daje dużo od siebie co mnie inspiruje.

Niech reszta z Was wyrazi swoje opinie a ja postaram się żebyśmy doszli do kompromisu

Pozdrawiam
 
Pinn jest offline