Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2019, 10:43   #149
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dziękuje Adi, naprawdę Spodziewałem się słów krytyki a Ty miło mnie zaskoczyłeś Bardzo władam dużą w tą sesję i zależy mi żeby każdy dobrze się bawił Dodatkowo piszę od wczoraj opowiadanie w autorskim s-f już 30 A4 od wczoraj więc jak skończę może się z Wami podzielę

Ale przechodząc do pytania do Google Doca- nie zamierzam używać go regularnie, jako coś stałego. Planowałem użyć go w kwaterze porucznika Greistona, kiedy będzie zbierał informacje na całość tematu zdobycia Imperialnych planów. W obecnej kolejce liczyłem na konfrontację między Draugiem i Badlackiem, bo ta kochana i świetna dwójka jak wszyscy wiemy nie przypadła sobie do gustu. Więc może ustalmy tak- w tej kolejce (jeszcze na Templarze) niech Draugdin i Korbas wykonają wspólną konfrontację na PW, a w next turn kiedy będziecie już u Porucznika Rebelii stworze G.Doca i wszyscy razem opowiecie mu swoją historię, co może być dość ciekawe szczególnie z RA-7

Planuje również oddać mały hołd Katykamowi, ale więcej szczegółów nie zdradzę ^^

PS: I jak pisałem wczoraj, niech każdy da opis swojego blastera, bo przez te 5 miesięcy sesji się pogubiłem. Daje Wam dużego propsika, więc macie po jedno duże ulepszenie głównej broni i jedno małe np. możliwość naładowania power-shota czy celownik z inteligentnym wykrywaniem celów np. przez inteligentne podświetlenie- trochę nie kanonicznie, ale spójrzcie jak bardzie różni się estetyka technologii na przestrzeni każdej z trzech trylogii z racji kręcenia ich w różnych okresach czasu i mody.

Bo walki w trzeciej części naszej sesji będzie zdecydowanie dużo
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 11-10-2019 o 10:47.
Pinn jest offline