Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2019, 15:09   #1602
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
- Ktoś bardzo chciał zatrzymać to, co jest na dole, za kratami. – Leonard wskazał na nowy łańcuch i kratę, zwracając się do Axela. – I ja też skłaniam się do tego, by zostawić to coś w spokoju, szczególnie jeśli nie odpowie na twoje pytanie.

Miał też nadzieję, że to coś nie wyjdzie na zewnątrz razem z zardzewiałymi prętami. Popatrzył na kapliczkę, przynajmniej kiedyś poświęconą Sigmarowi. Teraz stanowiła ponurą kpinę z tego, co było ważne dla mieszkańców Imperium. Myśli Geldmanna powędrowały na chwilę do jego nieżyjącego brata. Zacisnął szczęki.

- Nie wiem jak wy, ale ja chcę wyplenić tę zarazę do ostatniego kamienia. I zacząłbym od tej świątyni i wieży, nim zajmiemy się mieszkańcami zamku.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline