Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2019, 14:24   #86
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
- Ta sprawiedliwość Ci w głowie, a winisz dzieci za potencjalne winy rodzicieli. Nic to udowadniasz, a osoby co cię skrzywdzili to wielu osób już nie żyje.Tak jak ci twoi, a wiec paszo won do Morra tam se załatwicie sprawy spróchniałe łachudry,a nie żywych męczycie!- odszczekał Jacek na usłyszaną tyradę zgniłego trupa co odwagi nie miał się pokazać.

Zszedł z muru bojąc się realizacji planu szlachetki by go na nieumarłych zawalić. Wyciągnął symbol Mora na łańcuszku zawieszony, klęknął za linią wojaków co się pod murami kręciła idąc na stanowiska. Zanim rozpoczął modły na głos powiedział do otaczających go wojaków.
- Dajcie z siebie wszystko, a ja załatwię wam łaski Pana Morra! Tak przetrwamy!-po czym w myślach kontynuował modlitwę. Miał dalej w pamięci ostania owocną próbę.
-yyyyyy... Panie jesteś? Bo tak myślę. Oni mają problem do starych mieszkańców naszego miasteczka, w większości oni leża u nas na smentarzu. No bo słyszałem, że czasami pozwalasz swym kapłanom umarłych sprowadzać. No pomógłbyś mi tych naszych rezydentów cmentarza ściągnąć raz jeszcze na ten świat tu? Aby umarli mogli swe sprawy z umarłymi załatwić, a nie nam miasto napadać i demolować?
 
Lynx Lynx jest offline