Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2019, 16:32   #536
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
- Ja zejdę na d-dół. - oświadczył Mandragora krótko po zapoznaniu się z planem - C-ciekawi mnie l-laboratorium. - wyjaśnił dodatkowo i pogłaskał wolną dłonią gobliniego węża, który zajął dotychczasowe miejsce Jadeita, to jest owinięty wokół przedramienia z tarczą. Po krótkim namyśle zrzucił z ramion plecak i poprzerzucał trochę przedmiotów między swoim bandolierem, a pakunkiem. Na koniec wyjął słoik z napiętą na nim cienką membraną i podstawił go wężowi.
- Gryź Onyks. - wydał komendę i patrzył jak wąż wbija swoje kły w skórę, a mordercza trucizna tryska strumieniem szybko wypełniając naczynie. Na koniec zdjął membranę i zamiast niej nałożył na słoik nakrętkę z dozownikiem.
- Jestem g-gotów. - oświadczył.

Akcje: przerzucam wybuchowy kamień do plecaka
wykorzystuję umiejętność węża do stworzenia trucizn, nowo powstałe trucizny trafiają do przedmiotów podręcznych
 
Zaalaos jest offline