Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2019, 17:09   #27
Lisu
 
Lisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputacjęLisu ma wspaniałą reputację
Widzę, że LI trzyma poziom. Pojawia się ciekawa sesja i rekrutację do niej można zamykać po niecałej dobie.

Zgłaszam chęć udziału o ile znajdzie się miejsce na pokładzie. Pomysły na postacie mam dwa:

1. Void-master zbrojmistrz. Typ spokojnego małomównego faceta, opoka załogi, pilot który diabelnie celnie strzela. Mechanicznie byłby to typowy strzelec wyborowy rozszerzony o zdolności pilotowania i zajmowania się pokładowym arsenałem. Historię mam mniej więcej stworzoną, ścieżka rozwoju zaliczona. Pomysł, który sam zrodził mi się w głowie i który darze większym sentymentem.
Mimo wszystko widzę, że ktoś już rezerwował tę postać. Nie chcę na chama z butami komuś się wcinać, stąd druga opcja.


2. Pokładowy lekarz. Postać całkowicie pochłonięta medycyną i jej najróżniejszymi odłamami. Pokładowy medyk, który może być tak tech-kapłanem z medycznymi implantami, jak i misjonarzem gotowym dbać o swoje owieczki, chronić je od złego i nieść kaganek wiary.
Medycyna sama w sobie jest moim konikiem więc z pewnością odnajdę się jako jedna z tych postaci.
 
Lisu jest offline