Wątek: Horror może?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2019, 09:38   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Horror może?

Cześć wam!
Ja nie piszę z niczym konkretnym właśnie, choć może powinnam, bo temat będzie wydawał się pusty...

...po prostu pomyślałam, że spróbowałabym swoich sił w sesji Horrorowej i tutaj raczej pytanie: czy macie jakieś swoje wizje i marzenia nt sesji w tym klimacie?
Od razu tylko powiem, że nie umiem prowadzić sesji dla grupy dzieciaków (jak w filmie "IT" było lub pierwszy sezon "Stranger Things"). Łatwiej mi dla nastolatków, choć to może już wam się przejadło.

Zainteresowanych moim prowadzeniem oraz tematyką Horroru proszę o napisanie coś od siebie, swojej wizji i luźnego pomysłu. Możecie jako przykład podać tytuł jakiegoś filmu, dodać też podgatunek. Podyskutujemy i może dojdziemy do czegoś, co zadowoli większosc, wtedy pomyślę nad fabułą

 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem