Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2019, 11:37   #303
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cios. Tym bardziej bolesny, że nie byłem na tyle blisko, by dostrzec problem, i być może pomóc w jego rozwiązaniu. Amu bardzo dobrze uchwycila klimat neuro, jej odpisy nie były brazylianami które ostatnio mnie męczą, posty tresciwe i zrozumiałe dla każdego kto rozumie co czyta i po co czyta. Ktokolwiek krytykował, najpewniej robił to z zawiści, bo projekt miał ogromny potencjał, daleko większy niż gross sesji neuro które ostatnio się toczyły. Amu, szacun za decyzję którą rozumiem i nie mam pretensji. Szkoda nerwów i weny. Forum pełne jest pseudo ekspertów od wszystkiego, ludzi z ego zbyt wielkim, by włożyć je w jakieś ramy, atencjuszy i toksykow. Wielka szkoda, że wygrali. Bitwę mam nadzieję, nie wojnę.

Do zobaczenia w innych sesjach. Pozdrawiam.

Adam.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline