Wątek: Horror może?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2019, 12:11   #3
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Ja bym z chęcią zagrała u Ciebie w horror!

Co do preferencji, to nie lubię horrorów s-f, bardziej nastawiałabym się na standardowe klisze, czyli jakieś małe miasteczko z tajemnicą, np. portowe albo otoczone lasami. Klimat budowany powoli, możliwość skupienia się na przemyśleniach postaci, odczuwaniu strachu i niepokoju. Pora roku: jesień, albo zima, co potęguje atmosferę. Jeśli oglądałaś serial Netflixa "Marianne" to wiesz, o co mi chodzi A jeśli nie, to polecam, nie zawiedziesz się. Może właśnie motyw wiedźmy odradzającej się w małym miasteczku by Ci pasował do sesji?

Jeśli chodzi o wiek bohaterów, to nie chciałabym grać dzieciakami, nastolatkami już bardziej, ewentualnie bohaterami 20+. W każdym razie klimatyczny horror z jakąś tajemnicą i czyhającym zagrożeniem, które dopiero postaci mają odkryć byłby tym, w co bym zagrała. Mechanikę polecam uniwersalną (jeśli już byś jakąkolwiek chciała), u mnie się sprawdzała w horrorkach

Także tak, czekam
 
Tabasa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem