Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2019, 19:53   #304
Trollka
 
Trollka's Avatar
 
Reputacja: 1 Trollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputację
Ja za to chciałam oficjalnie i przy wszystkich dzieciach przeprosić Amu. Obiecałam że nie będę kląć i powstrzymam się przed jechaniem po parchach... ale wygrała moja kłótliwa natura, zryty charakter bo wyciągnie się człowieka z patologii, ale patologii z człowieka już nie. A mnie naprawdę niemiłosiernie denerwują <...>, betony i jak widzę na przykład metagrę od razu mam ochotę mordować. Co było zresztą widać.
Przepraszam Cię mała, chciałam pomóc, a wyszło jak zawsze za co jest mi niezmiernie głupio. Tak po ludzku bo wiem że dałam dolnej części ciała. Chyba rzeczywiście nie nadaję się do wspólnej gry z innymi

Dzięki za szansę którą mi dałaś, sesja była w pytę. Jeśli mogę Cię o coś prosić, to nie zamykaj się i za jakiś czas znowu stań się MG bo masz potencjał i możliwości. Piszesz ekstra, lepiej niż 80% tutaj łaków które za wielkich literatów uważają się.

Ale więcej nie będę pisać bo mam przecież nie rzezać już pelikanów.

Wiec oddaje głos, hau hau
 
__________________
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 19-10-2019 o 15:55. Powód: <...> - złamanie pkt. 5 regulaminu.
Trollka jest offline