Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2019, 21:49   #537
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
Kolejna podróż w kierunku fortu, była nieco sentymentalna. Mimo że przecież szli tędy nieco ponad dwa tygodnie temu, to poprzedni obraz otoczenia był ciągle żywy w jego głowie. Wędrówka minęła mu więc nieco nostalgicznie, u boku szła wilczyca, która tutaj wydawała się jak u siebie. Co najprawdopodobniej było prawdą.


Kiedy dotarli do twierdzy, zdziwiło go skupisko goblinów na zewnątrz, ale dość szybko wyjaśniło się, skąd taka sytuacja. Nie wyglądało to dobrze, ale przynajmniej nie było w okolicy smoka. - Ja zostanę na górze, Lyra będzie tu miała więcej pola do manewru, a i ja mogę spróbować zastawić jakąś pułapkę, zależnie jak się sytuacja rozwinie. Jeśli będziemy skupiać uwagę potworów, to pewnie też się przydam do naprawy pancerzy. - Powiedział po chwili zastanowienia Raileyn.
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline