Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2019, 22:07   #387
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Na posterunku
- A czyli, że Lee bił się z Ikki? -powiedział Tkacz Ziemi do Hisahi. - Jasne przekaże wszystko Fuyu Ale do południa to raczej zostanie z moimi dzieciakami. I ewentualnie z Makhiem. Bo ja jutro jeszcze będą się ciągnąć sprawy... To w porządku?
Przynajmniej jedna rzecz mniej z jego barków. A musiał się jeszcze dzisiaj trzymać. Dla dzieciaków- jego własnych i tych wolontariuszy.
- Jak bardzo podchodzi się do spraw poważnie to Zawsze wychodzi po fakcie mruknął do Hidekiego.
Daichi zanotował w myślach możliwość, że będzie miał do odstrzału następnego z Kitów. Naprawdę będzie musiał sprawdzić teczkę Hidekiego! Ale nie wolno ich wynosić z posterunku, więc dzisiaj nawet tego nie sprawdzi.


Przed chrupko i Złoto
Daichi zatrzymał się za rogiem do Chrupko i Złoto. To była długa noc i jeszcze miał własne sprawy do załatwienia. Oparł głowę o dłoń. Musiał zebrać myśli.
Osobiście też by dowalił Hidekiemu, ale to nie było... pedagogiczne. W po za tym, czy pyskowanie wystarczy jako powód do dowalenia komuś? Nie zawsze...
I ile z tego bajzlu może opowiedzieć Rinowi? Zwłaszcza z tego rodzinnego? Że jego siostrunia wzięła udział w proteście? Skoro straciła okulary i powinna ponieść jakieś konsekwencje.... To Rin i tak się dowie. O świeżo odnalezionym bratanku Bai'u? Spore szanse, że najmłodszy Kaburagi jutro (czy raczej można powiedzieć, że dzisiaj) polezie odwiedzić posterunek. Najdalej pojutrze (jutro)...
Fakt, że w mieście jest Lan Chi/ matka Rina i Kohaku? O Przodkowie i Bogowie... To już za dużo na jednego Kaburagiego Daichiego! Co jeśli Rin będzie chciał się natychmiast widzieć z matką?! To w końcu jego matka. Nawet jeśli go zostawiła. Nawet jeśli zażegnywał się, że ją znienawidził. Rin wciąż jest dzieckiem. Ośmioletnim dzieckiem. A Lan Chi JEST jego matką.
A Daichi dawno się pogodził z faktem, że jako ojciec przegrywa z matką w przebiegach. Biologia sprzyjała temu zjawisku.
Choć jak Kaburagi pomyślał to trudno mu było powiedzieć, czy miał cieplejsze uczucia dla własnej matki - Midori. Jasne nie tłukła go. Ale dała się tak stłamsić mężowi, że nie potrafiła wyrazić własnej opinii czy mu się postawić. Co dopiero bronić swoich dzieci. Choć nieraz miał wrażenie, że matka organizuje coś za plecami ojca.
"Tak po prostu musi być Daichi...

- "Z patologii powstałem. Luksusowej patologii... "- pomyślał z goryczą. - I patologii nie dam się wciągnąć ani dać się jej przejąć!"

- Kohaku, rozumiem wiele z tego co dziś zrobiłaś... - powiedział do córki. - Protest- chciałaś sprawiedliwości. Zrozumiem jeśli jesteś na mnie wściekła za Bai'a. Ja sam nie wiedziałem o jego istnieniu. Mam powody, że od dawna nie kontaktowałem się z rodziną. I to całe spotkanie z twoją matką, a moją żoną. Masz prawo się smucić, czy być na nią wściekła.
Wiele rzeczy mogłaś zrobić dzisiaj inaczej. Zwłaszcza z Hidekim. To nie był najlepszy pomysł, by pierwsza grozić przemocą. Może mogłaś załatwić to lepiej? Może inaczej się nie dało...
Ale pamiętaj, że zawsze będę cię kochał. I przynajmniej próbował cię zrozumieć. Mamy sporo rzeczy do omówienia choćby dlatego ile cię nie widziałem.
A na razie mam bajzel do ogarnięcia. A bez ogarnięcia tego jutro może być jeszcze trudniej nam porozmawiać.

I nie wiem co pomyślisz... Sam powiem Rinowi o Bai'u. Ale w sprawie waszej matki... Jeśli to możliwe to czy moglibyśmy poczekać z powiedzeniem twojemu bratu, że wasza mama jest w mieście przynajmniej do wieczora? Boję się, że będzie jej szukać pod moją nieobecność. Znasz go. Będzie ci wiercić dziurę w brzuchu gdzie ona jest.
Ja też będę musiał z nią porozmawiać, ale wolałbym nie dziś. To jak?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 15-10-2019 o 22:16.
Guren jest offline