Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2019, 19:30   #44
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Myślisz, że dasz radę pociągnąć tak dużo drużyn na dłuższą metę? Nie chcę być złym prorokiem ale stąd tylko krok do wypalenia i porzucenia sesji...
Marzyć mogę. I tak się tyle osób nie zgłosi. A nawet jeśli, to się część wykruszy, itp., itd.

A erpegowcem jestem nieuleczalnym, tylko czasem próbuję sobie wmówić, że jednak nie i że czas zostawić to hobby i zająć się czymś poważniejszym. Zresztą kto nigdy nie rzucał RPGów w swoim życiu, ten chyba nie jest prawdziwym erpegowcem. Teraz już się pogodziłem ze swoim stanem.

A jak się już pogodziłem, to czas wreszcie ruszyć z wielką kampanią w duchu Gygaxa, Arnesona i innych ojców RPG. Jestem jeszcze młodszy niż Gygax gdy zaczynał prowadzić Greyhawka (~ 33 lata?), więc może starczy mi życia na poprowadzenie czegoś naprawdę epickiego.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-10-2019 o 20:12.
Lord Cluttermonkey jest offline