Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2019, 17:15   #110
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
Witam na sesji, to pierwsze. Miałem w planach najpierw się przywitać w technicznym, a dopiero potem napisać pierwszego posta, ale po namyśle celowo obróciłem tą kolejność. Z góry przepraszam za tą zwodniczość.

Śledziłem losy całego wątku i przeczytałem go ze dwa razy nim zdecydowałem się dołączyć do rozgrywki, która jak na razie ma bardzo ciekawy wydźwięk. Być może dlatego, niejako spoza pudełka patrząc zauważyłem kilka rzeczy, które być może uciekły.

Co do naprawy Logosów, to pytanie do MG czy jako Adept jestem w stanie je w jakiś sposób reebotować?

Jeśli udało by się skutecznie tego dokonać mam dla nich następujące pytania/polecenia:

1. Podaj daty zgonów wszystkich pięciu denatów, daty złożenia ich do grobowców, oraz daty spalenia ich ciał (to polecenie nie przejdzie bo jak się okazuje, nie zadaliśmy sobie trudu by zapytać kim byli pozostali denaci). Wydrukuj posiadane dane dotyczące Eadima Dalina syna Rutarda, ITN 8655-TX-2363-79915/4522.

2. Wydrukuj z dzisiejszych danych plan nekropolii uwzględniający: miejsce spalenia Eadima oraz możliwe drogi wyjścia z jego komnaty grobowej? (pytanie do MG czy sąsiednie nekropolie są na tyle blisko, że mogą być połączone? To jest jeden kompleks podzielony na dystrykty czy są odseparowane?)

3. Sporządź listę psykerów, którzy w okresie ostatnich 3 miesięcy mieli wstęp do nekropoli i umieść na początku listy tych, którzy weszli na teren więcej niż jednego cmentarza w tym okresie.
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline