Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2019, 18:56   #132
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Na szczęście udało mi się przełożyć wyjazd służbowy na piątek.

Post już jest i kolejka potrwa do niedzieli. Rozegramy ją postowo, aczkolwiek jak macie jakiegoś doka z poprzedniej kolejki, to śmiało też wrzucajcie.

Wydaje mi się, że wszystkie informacje o obecnej sytuacji jasno wyłożyłem w swoim poście, ale jeśli jest coś niezrozumiałego to piszcie.

Można wejść do buszu, aczkolwiek będzie to powolne przedzieranie się przez ciernie i zarośla. Istnieje szansa dotkliwie się pokłóć, zaś sprint w tym gąszczu, nawet w zbroi, może się źle skończyć. To grube ciernie i twarde kolce, które pochłaniają ziemię jak jakaś zmutowana narośl. Zgodnie ze słowami Dashkiego, wyrastają z głębokiego wąwozu, który ciągnie się przez dziesiątki mil, ale którego przez ten gąszcz nie dostrzegacie.

Czekam więc na wasze posty, decyzje i deklaracje. Na wyjeździe będę wam odpisywał z komórki, więc proszę o cierpliwość, bo niestety nie będę mógł być ciągle pod telefonem.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline