Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2019, 19:12   #27
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Złączone posty.

Post 1
W sumie nie wiem, czy ustalanie terminów, to dobra rzecz, ale żeby to nam nie uciekło, to tak przypomnę.
Umówiliśmy się wstępnie na to, że kolejka potrwa tydzień. Powiedzmy 5-6 dni dla was, 1-2 dla mnie.
Jak się wyrobicie szybciej, to i ja postaram się szybciej odpowiedzieć.

Dajcie znać, czy mam wyznaczać jakieś żelazne terminy na posty, czy nie

Post 2
Jeszcze jedno info. Część z was dostała pewne informacje na PW. Jeżeli chcecie podzielić się nimi z innymi członkami drużyny, to w porządku. Zróbcie to. Niech wasza postać opowie o tym innym. Prosiłbym jednak, żeby nie zdradzać tego typu informacji na zasadzie myśli postaci opisanych w poście. Unikniemy w ten sposób metagry.

Oczywiście nie chodzi mi o to, żeby ograniczyć wasze kreowanie postaci poprzez ukazanie jej myśli, czy przeżyć wewnętrznych. Tylko żeby nie zdradzać w ten sposób informacji, który zna tylko wasza postać. Jesteśmy tylko ludźmi i trudno jest zapomnieć o pewnych informacjach, które wasza postać nie jest w stanie poznać.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline