Wątek: Sielanka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2005, 20:03   #67
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
No to zaczynam mu ufać Bo prosty to zazwyczaj poćciwy

- Zatem nic nie dobiegło Waszych uszu czcigodny ojcze? Ani o pochówku ani o wynaturzeniu? Dziwne to... Nikogo z parafii nie brakuje? Nikt na żadne chróbska się nie skarży? Żadnych kurzajek na rękach? Swędzenia w... Na plecach! Albo-li zrośniętych brwi?! Hmm... Ukrywa się pieruństwo skwaszone... Powiedzcie mi tedy dobry synu swego boga, gdzie mogę przenocować wraz ze swoją świtą? Męcząca droga za nami, a jeszcze większy tród na horyzoncie...

Następnie - kiedy już zaproponuje mi nocleg, a ja przez grzeczność odmówię, a on będzie nalegał, więc ja postanowię nie rozć mu dyshonoru i zawodu, czyli przyjmę zaproszenie - udaję się na poszukiwania trawojadki i trubadura.
Jeżeli zaś w międzyczasie wyłowię coś moimi bystrymi uszyma, nastawiam ich, a potem przystępuję do zasięgania języka. Jeśli nic mnie nie spotka idę do miejscowego komendanta straży, szeryfa, kowala, czy największego ch...łopa we wsi i przepytuję o owe dziwy zmutowane...
 
Hood jest offline