Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2019, 22:24   #141
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Swoją drogą jeśli ktoś wahał się przed pójściem na poszukiwania Pugwampi, to proponuję, aby sytuacja rozwinęła się w ten sposób, iż Garavel, jako wasz pracodawca, przekonał was do tego (w końcu ma wam zapłacić na zakończenie śledztwa), abyście się udali z Dashkim na łowy. Inaczej będziecie przez całą kolejkę siedzieć w obozie, a ja nie będę w stanie zapewnić wam atrakcji, bo jestem na wyjeździe przez całą kolejkę. Celowo jednak zostawiłem w poście puste pole po spotkaniu Garavela, aby - jakby ktoś się uparł - to mógł zostać w obozie.

Natomiast jeśli ktoś nie czytał postów graczy (większość akcji miała miejsce w ich postach), to przypomnę, że powodem wyprawy jest bezpośrednia prośba księżniczki, która mimo, że ufa Dashkiemu, zmuszona jest go wysłać w poszukiwaniu tych "Pugwampi", o których mówił, aby mógł zamknąć usta w obozie wszystkim, którzy go podejrzewają o morderstwo i oczyścić swoje imię ze wszelkich stawianych mu zarzutów, bo jako jedyny miał dobry motyw do tego morderstwa (a przynajmniej jako jedynemu mu to udowodniono). Nie zamierza jednak wysyłać go samego, więc poprosiła was, abyście się tym zajęli. Za doprowadzenie śledztwa do końca przewidziana jest nagroda.

P.S. Za zgodą Nami informuję was, że Kayn zobaczył ledwo widoczne krecie ślady stóp w pobliżu śladów kozy.

P.S.2. Oczywiście wejście do buszu nie jest zobowiązujące. Robicie co chcecie, podałem wam tylko dostępne informacje i czekam za waszą decyzją.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 17-10-2019 o 22:27.
Warlock jest offline