Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2019, 23:33   #4
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał PeeWee Zobacz post
1. Czy ograniczamy się tylko do wymienionych zawodów? Czy można na ten przykład zagrać księdzem, podróżnikiem albo złodziejem?
2. Czy masz coś przeciwko postaciom, które zetknęły się ze światem Przedwiecznych naprawdę?
1. Oczywiście można zagrać inną postacią. Nie zamykam drogi przed księdzem, podróżnikiem czy złodziejem. Ale poprzeczka jest dużo wyżej niż przy tych archetypach które podałem. Po prosu zgłoszenie musi mnie olśnić. Historia postaci musi być lepsza niż postacie konkurencji.

2. Tak można zagrać postacią z doświadczeniem z Przedwiecznymi. To nie jest typowa sesja i można mnie przekonać, żebym taką postać przyjął. Ale to samo, co przy punkcie wyżej. Poprzeczka jest wyżej niż przy postaciach bazowych. Proszę się skupić na motywacjach i celach takiej postaci. Chcę jasno wiedzieć przed grą, czego oczekujecie i jak ta postać ma funkcjonować. Jeśli mi to nie podpsuje pod sesję to niestety bedę musił podziękować za udział w rekrutacji i niestety odrzucić nawet solidną postać.
 
Adr jest offline