Wątek: Horror może?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 09:17   #13
ShrekLich
 
ShrekLich's Avatar
 
Reputacja: 1 ShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Nie jestem pewna czy potrafię spełniać oczekiwania jako MG prowadziłam tylko jedną sesję (dzieloną na dwie części), ale to było co innego, choć zawierało elementy horroru (jednak to Pathfinder, wiec fantasy - łatwiejsze).
Akurat o to to bym się nie martwił. Jeśli czujesz klimat, to będzie świetnie, niezależnie od doświadczenia.


Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Póki co mam w głowie dwa bardzo luźne pomysły wymagające mojego dopracowania. Przedstawię je gdy się wyspie
Bez konkretów: jeden to psychiatryk a drugi to rezydencja na wzgórzu (ach te wzgórza). Najbardziej lubię klimaty z duchami i demonami, wiec pewnie do tego mi najbliżej ale jeszcze nie ustaliłam. W obu przypadkach ludzie 20+ lat. Wyjątkiem może być psychiatryk choć pełnoletność musi być spełniona (dla młodzieży są osobne :P)
Brzmi ciekawie. Z tych dwóch opcji chyba by mi bardziej odpowiadała rezydencja na wzgórzu. Myślę też, że skoro lubisz klimaty demonów i duchów, to się też to bardziej nada.
 
ShrekLich jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem