Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 11:53   #12
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fenrir__ Zobacz post
Na skrzydło trzeba liczyć z 10-20 maszyn. Strzelmy więc że będzie to 10 maszyn. Wystarczy wtedy 5 graczy ze skrzydłowymi, albo mniej i uzupełnimy npcami.
Też mi się podoba choć myśląc w standardach Gwiezdnych Wojen myślałem o czymś w stylu Rogue Squadron czyli odział składający się 6 myśliwców, bo i sześciu graczy raczej łatwo zebrać. Może jakiś trochę bardziej elitarna eskadra albo coś. Ale to tylko pomysł.

Pytanie i pomysł jednocześnie. Czy poza szkoleniem i rozwijaniem naszych postaci byłaby szansa na rozwój naszych maszyn. Typu być może upgrady modułów broni czy pancerza lub może wraz z rozwojem kampanii przesiadka na co raz to nowsze, lepsze i potężniejsze maszyny?

Przepraszam za może zbyt śmiałe pomysły, ale nieźle się nakręciłem na takie klimaty.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline