Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 12:13   #160
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Wow, kapitalna interakcja o to chodziło ^_^ Bardzo mi się podobał Wasz wspólny post. Trochę przygnębiający po wyborach ale cóż

Dziś miałem trochę bezsenną noc, ale jeśli tej nocy dobrze się prześpię to dam odpowiedź jakoś po południu, bo z rana kurs fotografii, pierwsze moje spotkanie więc "Wish me Badlack!"

Tylko zastrzeżenia drobiazgowe. Pierwszy dialog Drauga zaraz po wyjęciu blastera i przyparciu rewolwerowca od ściany jest napisany bez myślnika i kursywy dialogu (jasna sprawa ja w swoich postów odchodzę od reguły pisania rozmów kursywą), ale w reszcie posta pojawia się kursywa przy dialogach, więc z względów estetycznych można poprawić. A jeszcze bardziej błacha sprawa, że pojawia się imię Draugin zamiast Draug gdzieś pod koniec.

No to ale drobne bzdury. Wasz post był świetny i bardzo rozwijający postacie, pełen dramy i emocji. Wielki +++
 
Pinn jest offline