Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 13:00   #123
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
- Moja wiedza nie wystarczająca? - Kadir obruszył się wyraźnie obrażony. Zupełnie, jakby dał się sprowokować tej małej zagrywce.
Już w chwilę później rozpogodził się i rozłożył ręce w przepraszającym geście.
- No... w sumie można by powiedzieć, iż moja wiedza jest niewystarczająca. Nigdy wiedzy nie starcza. Zawsze trzeba wiedzieć więcej. Ktoś mądry powiedział, dawno temu, iż im więcej wiesz, tym bardziej sobie uświadamiasz, jak wiele rzeczy nadal wymyka się twojemu rozumowi, ile jeszcze pytań w wszechświecie czeka na odpowiedź. A każda poznana prawda, każda zbadana tajemnica, każda odpowiedź rodzi tylko następne pytania, powiększając grono tego, co niewiadome. Czyż świat nie jest wspaniały? - Mag aż zatarł ręce.

Kadir szybko stracił zainteresowanie Canth 'em. Za to skupił swój wzrok na modliszce.
- mój drogi Cha'klach'cha, o wiele mnie oskarżano, ale o to, bym ja mówił za mało? Cóż za odświeżająca odmiana. Lecz powiedz proszę, skąd pewność, że był częścią Bezimiennego?
 
Ehran jest offline