Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 14:11   #162
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Super Draugdin, o to chodzi

Jak widziecie dałem już post. Mam nadzieje, że Wam się spodoba. Początkowo planowałem dać akcję bardziej do przodu, ale zdecydowałem się na lekkie spowolnienie, po konfrontacji Drauga z Badlackiem. Teraz sytuacja może faktycznie wydawać się napięta, skoro chodzi o danie broni do depozytu.

Niemniej jak się domyślacie rozpoczącie agresji bezpośredniej to niechybna śmierć. Szeregowców jest sześciu, ale cała populacja bazy razem z technikami, mechanikami, pilotami i innymi specjalistami to około 250 osób nie wspominając o personelu bojowym. W większości do ludzie, choć potem pojawi się też trochę innych ras.

Jak rozmawiałem z Adim na PW o pojawieniu się kobiecej postaci, będzie możliwy romans choć nie na siłę i tylko dla rozwoju bohaterów oraz ubogacenia sesji w nowe motywy.

Dziś ze mną lepiej, więc pewnie znów możemy wrócić do intensywniejszych kolejek jeśli to Wam nie przeszkadza.

Pozdrawiam i powiedźcie czy post Wam podszedł
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 18-10-2019 o 14:39.
Pinn jest offline