Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 15:01   #126
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Canth odetchnął głęboko, uspokajając się. No, w końcu miał uwagę plugawca. Teraz trzeba było stąpać ostrożnie - jak po gnieździe urażonych żmij. Zaczął mówić spokojnym i uprzejmym tonem.
- Przemawiam do jednego z członków karawany, za którą ja odpowiadam. Świadom jestem twojej pozycji, ale to nie czas na zabawy w pokazywanie, kto tu jest ważniejszy i ma więcej władzy. Jak dotąd majstrowanie przy magicznych przedmiotach doprowadziło już do śmierci większości moich ludzi, i nie chcę, żeby to się powtórzyło. Nie wierzę, że nie masz pojęcia, czym jest ta kostka - przyznałbyś to - odniósł się do poprzedniego monologu maga - Więc jeśli zależy ci na utrzymaniu tego w tajemnicy, przekaż mi ją na osobności. Nie potrzebuję tego świecidełka, ale jeśli mamy je zabrać, muszę wiedzieć, czym jest, i czy może stanowić zagrożenie -
 
Sindarin jest offline