Wątek: Horrory Filmowe
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2019, 16:14   #19
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Właśnie wróciłam z filmu Zabawa w pogrzebanego.
Napisane w info, że to horror. Ja bym dodała jeszcze komedia lub czarna komedia.
Muszę przyznać, że jestem zadowolona z seansu. Po samym tytule nie spodziewałam się full powagi, więc nie zawiodłam się. Gra głównej aktorki jest przecudowna, idzie się zakochać <3 Sam pomysł (fabuła), nawet mi się spodobała Nie wiem tylko czy polecać, bo to moja subiektywna opinia i na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. No nie jest to nic poważnego, ale wg mnie nie jest to też żenujące poczucie humoru - choć wiadomo, że to kwestia jednostki, każdy ma swój gust i odczucia

Dla mnie jednak film był naprawdę fajny i nie żałuję tego, że poszłam do kina, choć ostatnio bardzo mi się nie chce wychodzić z domu i wolę expić w gry
Ale było super
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem