Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2019, 04:19   #2
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
  1. Tempo postaci:
    Zapomniałam napisać jak się je liczy. Moja wpadka, i to nie pierwsza, wiem. Wpisałam to już do dokumentu, ale napiszę i tutaj: 3+połowa szybkości postaci, zaokrąglając w górę.
  2. Cnoty i ułomności:
    Jak wyżej, nie wspomniałam o jednym "szczególe". Modyfikują one mechanikę postaci, gdy ta znajduje się pod ich wpływem. Nie jest to nic dużego, zazwyczaj coś w deseń modyfikatorów +-2 do konkretnych czynności czy powolnemu odzyskiwaniu życia.

Widać nie powinno się pisać takich rzeczy samemu, bo przez zmęczenie materiału przegapia się proste pomyłki. Wybaczcie zamieszanie. Oczywiście przejrzę podręcznik jeszcze raz, aby upewnić się, że to były jedynie niedopowiedzenia.
 

Ostatnio edytowane przez Rozyczka : 05-11-2019 o 15:03.
Rozyczka jest offline