Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2019, 22:05   #125
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
a ze zużytego albo zniszczonego ekwipunku musicie się skrupulatnie rozliczyć, więc proponowałbym zbierać wszystkie łuski
Aż poleciała mi łezka wzruszenia, jak w Wojsku Polskim To takie piękne, że idee wojskowego betonu są żywe w uniwersum 40K

Mistrzu, powiedz mi - po nasz ekwipunek startowy też będziemy się mogli cofnąć, w razie potrzeby? Osobiście wolę mesh vest, od flaka.
I jeszcze - nurtuje mnie to, jak według Ciebie wygląda ten Hecuter 10. Masz jakąś grafikę?

A i w ogóle, gratuluje - mamy kilkunastu do kilkuset potencjalnych morderców oraz osób, które należałoby sprawdzić, bo są w kręgu podejrzany o życzenie naszemu zmarłemu pośmiertnego BBQ.
 

Ostatnio edytowane przez BigPoppa : 19-10-2019 o 22:23.
BigPoppa jest offline