Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2019, 16:45   #51
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
@Asmodian jekiego czaromiota tworzysz? Ja zastanawiam się nad Loremasterem z nastawieniem na białą magię, ale gdyby miały by być to podobne postacie to mogę zmienić na szamana czy okultystę (ale ten z nastawieniem na czarną magię).

Czary aż tak losowo? Miałem nadzieję że chociaż to będzie do wyboru. Magia jest ciekawa, ale jak rozumiem @Clutterbane wprowdził do swojego settingu tylko magią rytualną a całkowicie wyrugował magię "zwyczajną" i większość klas z nią związaną.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czary powinniśmy mieć ze swoich "tradycji", gdzieś jest tabelka która tradycja czym się zajmuje. Jak rzucasz czar nie ze swojej tradycji to masz ST +1 do takiego rytuału.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 20-10-2019 o 16:48. Powód: Dopisanie tekstu.
Balzamoon jest offline