Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2019, 21:36   #128
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Hecuter 10 to tylko zwyczajny generic auto-pistol - przypisałem tej broni specyficzną nazwę nawiązując do szerokiej rodziny różnych broni produkowanych pod tą marką.

Ekwipunek startowy macie w torbach w pokoju sekcji, odstawiony pod ściany. Możecie dowolnie z niego korzystać, możecie też schować w zabezpieczonych szyfrowanymi zamkami szafkach w swojej Magencie.

Muszę się też przyznać do wtopy z mojej strony - ściągnąłem w międzyczasie podręcznik dla Arbites, żeby sprawdzić ten wątek ze Schola Progenium i nie miałem rację - Arbites są rekrutowani wyłącznie z tej właśnie instytucji, aby byli pozbawieni wszelkich więzi rodzinnych, plemiennych czy planetarnych.

Co do przedmiotu sporu pomiędzy BigPoppą i Surelionem, wystarczy zadanie jednego polecenia trzeciej (wolnej) Gammie, aby się dowiedzieć, czy miało ono sens czy nie.

Deklarację Fenoffa muszę jeszcze rozegrać fabularnie, czeka mnie teraz trochę pisania (nie wszystkie potencjalne materiały Gamm sobie zawczasu napisałem, nie sposób przewidzieć wszystkich deklaracji graczy)
 
Ketharian jest offline