Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2019, 23:16   #613
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Przynajmniej posuwasz swój wątek do przodu. U nas wszystko stoi

Dobra, panowie, wrzucam konkretną propozycję. Może uda się ruszyć.

Zaczajamy się na transport. Znamy miejsce i czas z którego wyruszy, znamy cel jego podróży. Myślę, że mnie więcej uda się na tej podstawie ustalić jego trasę. Wiadomo, że nie każdą uliczkę, ale z pewnych dróg po prostu będzie musiał skorzystać. Zasadzkę najlepiej byłoby zorganizować w części miasta z opuszczonymi fabrykami i magazynami (w pierwszym odcinku balowaliśmy w takich miejscówkach), jeśli będzie ku temu okazja. Jeśli nie to w możliwie słabo zaludnionym terenie.

Max zajmuje się śledzeniem konwoju (może jakimś dronem czy czymś takim?). Tommy przebija opony w autach ostrymi szpikulcami z asfaltu, a potem wspólnie obezwładniamy ochronę.

Jest zgoda? Pomożecie?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline