Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2019, 12:28   #235
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
A nie usunąłem? Byłem wczoraj zmęczony po sesji i mogłem zapomnieć.

Już się za to biorę.

A w temacie... Powiem tak. Kompletnie nie rozumiem twojej irytacji, Asmo. Kiedy posługujesz się elementami tak podstawowymi, postaci które są niemal identyczne znajdziesz na pęczki. Taka jest natura życia w czasach gdy pisanie jest czymś czego każdy może spróbować.

Jeśli pisanie mnie czegoś nauczyło, to tego że trzeba się wyzbyć przekonania o własnej wyjątkowości. Wszystko już było. Kompletnie oryginalne koncepty istnieją już tylko w absurdyzmie. Wszystko wydaje się oryginalne, do czasu aż nie zabierzesz się za badania, i nie okaże się że to co wymyśliłeś jest rozpisane w serii książek którą jakaś angielsko języczna osoba napisała dla zabawy i nieodpłatnie wrzuciła na internet.

Znaczenie ma tylko wykonanie, i to jak elementy jako całość transcendentują swój brak oryginalności.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli

Ostatnio edytowane przez Darth : 21-10-2019 o 19:25.
Darth jest offline