Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2019, 12:43   #1677
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jeśli tak wolisz, to ok.

Chcesz jakieś specjalne działania przygotowawcze podjąć? Jakby co ST7, będę rzucał na percepcję i medycynę. Im lepsze przygotowanie tym bardziej możemy zredukowac ST, albo jeżeli bedziesz organizować jakąś pomoc, to możemy dołożyć kostki (Bogumysł, Witold, Eberhard, Fyodor, Klara, Gerge, Walter... masz dostepnych ludzi do pomocy, pytnaie czy chcesz im rozdzielicjakieś zadania. Bogumysł może zaprotestować... inni będą mogli zaprotestować tylko, jeżeli się pojawią.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline