Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2019, 12:52   #620
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przetwórni rudy Nie koksu :P
To znaczy, że co. Że w mieście jest mnogość przetwórni rudy, ale tylko jedna koksu? No przecież chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że transport musi jechać w miejsce oficjalnie będące legalnym. Zresztą nie wiemy czy to faktycznie jest transport z nielegalnym towarem, czy też ten towar zostanie na wybrzeżu przez jakiś czas, ale chcemy to sprawdzić. Sory, ale będę się upierał. Jeśli Max był w stanie odnaleźć informację o tym, że część kontenerów zostanie wywieziona z portu natychmiast i że zostanie wywieziona do przetwórni, to chyba logicznym się wydaje, że znalazł też informacje do której (swoją drogą ile jest tych przetwórni w mieście? żądam odpowiedzi ).
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline