Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2019, 18:25   #628
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Col zgodnie z tym co tu ustalone wysłałem ci na PW trochę informacji o tym co Tommy może wiedzieć o zespole zakładając że keyboardzista mieszkał w tym samym bidulu. Jeszcze zapomniałem dopisać że gdzieniegdzie po FB i YT hulają jakieś nagrania Duncana które ktoś zrobił komórką jak gra za jedzenie. Czasami covery czasami jakieś oryginały ze społecznie zaangażowanymi tekstami jest całkiem niezły ale ludzie czasami reagują przesadnie :P

Ja tam w ogóle nie wiem co wy chcecie od tych kontenerów :P jakby udało się zapoznać z oficjalnymi bohaterami miasta to by można było poprosić Maxa żeby spróbował zbadać cyfrowy ślad Moniki albo dał jakąś listę osób które uczestniczyły w eksperymencie żeby można było znaleźć jakieś źródło informacji do przepytania
 
Brilchan jest offline