Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2019, 19:45   #64
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
-... "Zakładanie już na początku, że ofiary łączyło coś więcej, niż okrutny lost jaki spotkał ich szczątki, to głupota." - Powtórzył cicho Hansetus - Cóż, musisz zatem koniecznie przekazać naszym mocodawcom, swoje celne spostrzeżenia, Mianowicie, że to jedynie los i dzieło przypadku,. Nie mają się więc czym troskać. Śmiało, skorzystaj z przycisku by ich wezwać i im to powtórzyć. Ja mam jednak odmienne przeczucie. Myślę, że to coś znacznie więcej, że ich coś łączy... Ktoś ma ochotę na kawę?

Fenoff właśnie stracił resztki uznania w jego oczach. Dyskusja z człowiekiem tak pełnym pychy i przekonaniu o własnych racjach była bezcelowa. Mądrzejszy musiał ustąpić. Analityk administratum wiedział, że to jest jego rola, więc tak też zrobił. Odpuścił. Był tym zmęczony i zamierzał poświęcić swoje siły Imperium miast tracić je na operatora, który nie wiedział jak się pracuje grupowo.
Hansetus uśmiechnął się więc słodko i uprzejmie do śledczego i ruszył w kierunku przycisku o którym mówiono im, że służył do zamawiania posiłków, by poprosić o kawę dla każdego operatora, nim logosy wyplują wydruki.
Było już wpół do drugiej w nocy, i zanosiło się na wyjątkowo długą noc przy analizie danych. A wiadomo, nie od dzisiaj, że dane najlepiej smakowały z małą czarną, najlepiej w porcelanowym kubku przyjemnie grzejącym dłonie. Tak przynajmniej adept zwykł funkcjonować na co dzień, w zimnym orbitalu, gdzieś pośród chłodnego bezmiaru kosmosu, gdzie każde ciepło stawało się niewymownym luksusem.
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline