Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2019, 21:12   #203
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 43 - IX.06; wt; przedpołudnie

Oki no to mój post jest :> Przepraszam za opóźnienie, trafiły mi sie wyjazdy i inne problemy jakie zwaliły mi się na głowę w ten weekend. Co do terminu myślę, do pt. 25.X czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta


Biesiada wieczorem

- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany -1/-4; (1x R.Cię, noga);
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 7/9 RL > s: ranny; rany 0/-1;
- Alex 8/9 RL > s: draśnięty; ranny 0/-3 (1x R.Lek, korpus);
- Dziki Kieł 7/9 > s: ranny; rany -2/-5 (2x R.Lek, korpus);
- Aria 8/9 RL > s: ranna -1/-4 (1x R.Lek, l.ramię);
- Hoffman 7/9 RL > s: ranny 0/-3;
- Zimm 8/9 RL > s: ranny 0/-3;
- Ricardo 7/9 RL > s: ranny 0/-2;
- Will 8/9 RL > s: ranny 0/-3;
- Morgan 6/7 RL > s: ranna -3/-6 (1x R.Lek, l.ramię
- Burger 5/6 RL > s: ranny 0/-3 (1x R.Lek, korpus)
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowa


---




- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +73/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:




- Marcus 5 PD za wieczorne biesiadowanie.

- Anton 10 PD za ciekawą scenkę z Arią.

- Vesna 10 PD za ciekawe scenki i dialogi podczas biesiady.


---





Omówienie



- Oki, więc tak... Wieczór i noc jakoś każdemu przeszły. O ile nie kłóci się to z tym co już zostało napisane to można sobie dorobić jakieś retropsekcje. Generalnie impreza okazała się raczej udana i chyba nikt nie narzekał o poranku następnego dnia bardziej niż na kaca czy coś w tym stylu.

- Ponieważ dnia poprzedniego była ciężka przeprawa przez dżunglę, walka, powrót z tej dżunglii a wieczorem + nocy zabawa no to raczej nikt nie miał siły ani głowy wstawać o poranku. Dlatego większość z takiego kombo, zarówno miejscowych jak i gości, budzi się i dochodzi z wolna do siebie późnym rankiem i przedpołudniem. Ranek jest gorący i pochmurny ale na razie nie pada.

- No i jak ranek to poszły testy gojenia. Ci co mieli przeprawę w dżunglii czyli wysiłek spory (w sumie poza Morgan i Burgerem to wszyscy) to mieli utrudnienie o 1 PT. Ale z racji zbawiennego wpływu biesiady (dużo szamy i relaksu) to ułatwienie było +2 do WSP. Większość testów udała się, mechę macie w excel, fabułę w poście.

- No i ranek to poszły dawki leków na Chorobę. Co do posiadanych dawek: Vesna 17; Marcus 13; Anton 4.

- Przedpołudniem, po śniadaniu (śniadanie możecie sobie rozdysponować jeśli chcecie rozpisać) van Urk i Johansen organizują naradę pt. "Co dalej?". Skracając to wychodzi na to, że miejscowi znaleźli niedaleko ślady wskazujące na przemieszczanie się jakichś grup w głąb dżunglii w zbieżnym kierunku co ma się poruszać ekspedycja Federatów. Ślady są sprzed paru dni więc po tylu deszczech niekoniecznie coś musiało z nich do dzisiaj zostać. Do Federatów zostają zwerbowani myśliwi, ci sami co brali udział w wyprawie na dzikuny (Jeff, Bruce i Marisa).

- W tej turze chciałbym widzieć w postach co kto bierze na drogę, jak się szykuje na drogę i jakie ma pomysły na tą drogę. Jest narada więc można się wypowiedzieć. Plus jeśli ktoś chce to jakieś retrospekcje z czasoprzestrzeni do wieczora do śniadania.


---



- I chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jeśli coś niejasne no to pytać i pisać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 21-10-2019 o 21:15.
Pipboy79 jest offline