Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2007, 23:52   #4
Silence
 
Reputacja: 1 Silence nie jest za bardzo znanySilence nie jest za bardzo znany
Viconia, która była przygotowana na przedłużającą się bitwę na słowa z demonem, zaniemówiła gdy usłyszała proste "Zgadzam się." Szybko jednak odzyskała rezon:
- W porządku. Trzeba by cię jakoś stąd wyciągnąć. - odparła rozglądając się dookoła.
Jej wzrok padł na Dywagację, która najwyraźniej nie doszła do siebie i nadal patrzyła się na uwięzioną kobietę jak zaczarowana.
- Dywagacja?... Dywagacja! Przestań się gapić jak wół w malowane wrota! Pójdź po Yureavena i powiedz że więzień wyraża chęć współpracy, dobrze? Jesteś szybsza ode mnie, sprawniej ci to pójdzie. Ja tym czasem ją przepytam. - ostatnie zdanie dodała ciszej kierując swoją uwagę z powrotem na demona. Nie wiedziała o nich zbyt wiele, lecz mogła z całą pewnością stwierdzić że ma przed sobą sukkuba. Była jak żywcem wyjęta z opisu który przeczytała dawno temu w jakiejś księdze.
- Wyciągnięcie ciebie trochę potrwa. Tymczasem powiedz mi co tutaj robisz ty i twoje ziomki. Uprzejmości wymienimy później. - rzekła Viconia usadawiając się wygodnie na korzeniu niedaleko jamy. Umierała z ciekawości by dowiedzieć się czegoś więcej na temat na temat swojego zadania które z każdą minutą stawało się ciekawsze.
 
Silence jest offline